Hledáme kolegu/kolegyni na plný pracovní úvazek na pozici Závodní lékař – lékařská péče pro zaměstnance s možností rozšíření i na ordinaci praktického lékaře pro dospělé - ze dne 18.8.2020

Koho hledáme:

Hledáme kolegu/kolegyni na plný pracovní úvazek na pozici Závodní lékař – lékařská péče pro zaměstnance s možností rozšíření i na ordinaci praktického lékaře pro dospělé

Náplň práce:

Komplexní závodní preventivní péče

Pracovně-lékařská ambulance, středisko pracovně lékařské péče o zaměstnance včetně poskytování celkové péče v oboru praktické lékařství pro dospělé

Požadavky:

Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.

Specializace v příslušném oboru

Kromě zaměstnaneckých benefitů nabízíme:

Výhodné platové podmínky

Kompletní vybavení ordinace

Spolupráci se špičkovými lékaři

Možnost kratšího pracovního úvazku

Účast na výzkumných projektech a grantech

Možnost dalšího vzdělávání

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní státní příspěvkové organizace.
  • Motivující a konkurence schopné platové ohodnocení včetně zvláštních příplatků.
  • 5 týdnů dovolené + mimořádné placené zdravotní volno – 3 dny za rok.
  • Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb.
  • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok.
  • Výhodné stravování v závodní jídelně IKEM.
  • Částečně hrazené ubytování pro mimopražské uchazeče v blízkosti pracoviště - Ubytovna IKEM, Ubytovna Emmy.
  • Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM.
  • Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace je samozřejmostí.

Kontakt:

Bc. V. Sovová, Odbor personální

Email: kariera@ikem.cz

Tel.: 739 387 246