Nabídka k provozování ordinace VPL pro dospělé - Městys Dolní Cerekev - 2.12.2018

 

Leták naleznete ZDE.

 

Nabídka k provozování ordinace

 

Obec:                            Městys Dolní Cerekev, okres Jihlava, Kraj Vysočina

Adresa:                         Dolní Cerekev 247, 588 45 Dolní Cerekev

Kontaktní údaje:           Ing. Zdeněk Dvořák – starosta, 567 315 014, 777 315 782, mail: starosta@dolnicerekev.cz

Ordinace pro:                Všeobecného praktického lékaře pro dospělé

Podmínky pro nájem:    Při poskytování péče prvních 6 měsíců – bez nájmu, pouze náklady na provoz           ordinace, komunální odpad se neplatí

Vybavení ordinace:                Zařízená ordinace – psací stůl, židle, vyšetřovací lůžko, připojení na internet,     pevná linka (vybavení po předchozím lékaři – po dohodě možná kompletní rekonstrukce ordinace i čekárny)

 

Nabídka obce pro lékaře:

Komunikativní vstřícné vedení obce. V místě pro mladého lékaře/lékařku veškerá infrastruktura (MŠ a ZŠ, jídelna s možností zajištění obědů, kroužky pro děti atp.). V případě zájmu přednostní právo v pořadníku pro přidělení bytu v nájemních obecních bytech. V místě zavedená pevná linka a internet.

Obvod Dolní Cerekev a Kostelec (a Cejle) má v současné době cca 2 000 pacientů – dvě plně vybavené dobře zavedené ordinace s převzetím ihned po domluvě s lékaři. Zdravotní sestra po stávajícím lékaři se znalostí pacientů a místní problematiky.

Podmínky obce: ordinační hodiny alespoň 3 dny v týdnu, z toho jeden den bude otevřena ordinace do 18 hodin. Zahájení provozu ordinace nejlépe k 1. 12. 2018 nebo podle dohody.

Ing. Zdeněk Dvořák

Starosta