Interaktivní seminář Péče o člověka s duševním onemocněním v ordinaci praktického lékaře, 2. 4. 2019 v 18:30 v Atoda medical v Holešovicích

 

Mladí praktici ve spolupráci s Národním ústavem duševního zdraví si Vás dovolují pozvat na

 

Interaktivní seminář Péče o člověka s duševním onemocněním v ordinaci praktického lékaře, který se koná 2. 4. 2019 v 18:30 v Atoda medical v Holešovicích. Jedná se o pilotní seminář projektu Destigmatizace, realizovaný týmem Sociální psychiatrie NÚDZ, jehož cílem je zvyšovat kvalitu života lidí s duševním onemocněním a zlepšovat přístup společnosti k duševnímu zdraví a nemoci. Projekt je součástí reformy psychiatrické péče. Seminář je určen primárně praktickým lékařkám a lékařům, ale jejich zdravotní sestry jsou taktéž vítané.

 

Účast je zdarma, přihlášení do 22. 3. 2019 na email barbora.hubena@nudz.cz je však nutné. Uveďte, zda se jedná o lékaře či sestru. Kapacita je omezena asi na 15 účastníků, kteří se přihlásí jako první. Případné omluvy prosíme co nejdřív na stejný e-mail. Malé občerstvení bude zajištěno. Více detailů naleznete v letáku příloze. Prosíme o šíření mezi praktickými lékaři a zdravotními sestrami v primární péči.

 

Za organizační tým

 

Martin Seifert

Leták naleznete ZDE.