Získejte v mimořádné akci PC nebo Notebook, tiskárnu, ale hlavně aplikaci Mona (vedení ordinace PL) zdarma - ze dne 25.5.2018

Mimořádná nabídka mladým praktikům!!! Jste mladý lékař nebo lékařka a právě začínáte nebo budete začínat svou praxi praktického lékaře? Nabízíme Vám ušetřit nemalé finanční náklady na pořízení PC nebo Notebooku, tiskárny, ale hlavně softwaru pro vedení Vaší ordinace včetně technické podpory.

 

Získejte v mimořádné akci PC nebo Notebook, tiskárnu, ale hlavně aplikaci Mona (vedení ordinace praktického lékaře) včetně technické podpory zdarma po celou dobu používání.

Hledáme 10 praktických lékařů, kteří budou aktivně používat naši novou aplikaci Mona ve své praxi a poskytnou nám zpětnou vazbu a cenné reference.

MONA umožňuje kompletní správu Vaší ordinace včetně vedení lékařské dokumentace pacientů, vykazování péče zdravotním pojišťovnám a elektronickou komunikaci s pojišťovnami a laboratořemi a spoustu dalších zajímavých a moderních funkcí.

Veškerá uložená data jsou samozřejmě zabezpečena a chráněna před zneužitím. Celá databáze je šifrována, pro přístup do aplikace je vyžadováno zadání hesla a komunikace s okolím je šifrována protokolem SSL. Nedílnou součástí je i podpora elektronických certifikátů. Celá aplikace je tak plně v souladu s nařízením Evropské unie známým jako GDPR.

Více informací s obrazovými ukázkami naleznete na stránkách http://mona-sw.cz/.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu podpora@mona-sw.cz.