NABÍDKA TESTOVÁNÍ COVID-19 - ze dne 19.7.2020

 

Vážení kolegové,

 

Jsme ryze česká společnost, která se během koronakrize přeorientovala z vývoje léčivých přípravků moderní terapie na výrobce technologií a služeb potřebných v boji s koronavirem. Naší snahou bylo zajistit ochranné materiály pro lékaře a sestřičky Fakultní Nemocnici Královské Vinohrady v době, kdy jich byl kritický nedostatek.

 

Jako jedni z prvních jsme získali povolení testovat na COVID-19 metodou RT PCR. Od března 2020 jsme provedli více než 7000 testů. Nabízíme možnost spolupráce lékařům, kteří byv rámci aktuálnězvýšeného zájmu o testování koronaviru chtěli rozšířit spektrum služeb poskytovaných ve své ordinaci. Odběrový materiál a svoz odebraných vzorků pro Vás zajistíme. Následné testování bude probíhat v laboratoři Scimed, která provádí testy pro FNKV.

 

Naše společnost se také zabývá se výrobou ústních ochranných roušek s nanovlákennou membránou s filtrační účinností FFP2 a respirátorů s filtrační účinností optimalizovanou na záchyt částic o velikosti virů (lepší než FFP3).

Dále nabízíme za velmi výhodných podmínek rychlotesty na covid. Mezi nejvýznamnější odběratele námi nabízených testů patří: Nemocnice na Bulovce, Jihočeské nemocnice, a.s. , Nemocnice Středočeského kraje a.s. a další.

 

V případě zájmu o spolupráci mě, prosím, kontaktujete telefonicky nebo emailem, Daniel Masaryk 604 468 735, daniel.masaryk@allstem.cz