K rozšíření našeho lékařského oddělení hledáme k okamžité spolupráci formou home office nebo se sídlem v Česku (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Praha) lékařky/lékaře - ze dne 10.12.2019

Skupina MD Medicus celosvětově působí v oblastech asistenčních služeb a telefonického zdravotního poradenství. Našim klientům již více než 25 let, 24 hodin denně a 365 dní v roce dáváme k dispozici odborné zdravotnické a lékařské poradenství pro jejich pojištěnce doma i v zahraničí.

K rozšíření našeho lékařského oddělení hledáme k okamžité spolupráci formou home office nebo se sídlem v Česku (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Praha)

lékařky/lékaře

na plný nebo částečný úvazek (20 hod. týdně) s dokončeným studiem humánní medicíny s plnou aprobací, přednostně s lékařskými specializacemi: všeobecné lékařství, interní lékařství a anesteziologie, s minimálně dvouletou klinickou praxí a širokými teoretickými znalostmi přesahujícími hranice odbornosti.

Dobrá znalost němčiny slovem a písmem je podmínkou, další cizí jazyky, především angličtina, jsou výhodou.

Vaším úkolem je:

Poskytování telefonických informací k onemocněním a možnostem terapie pro pojištěnce našich klientů. V oblasti lékařské asistence pro zahraniční pobyty budete pečovat o pojištěnce v zahraničí. Zde budete v kontaktu s ošetřujícími lékaři v místě, vyjasníte si postup péče a rozhodnete o dalších opatřeních a postupech.

Po důkladném zapracování v Německu budete pracovat formou home office v Česku nebo v naší plánované české pobočce v multidisciplinárním, kolegiálním lékařském týmu s podporou a výměnou zkušeností.

Své kompletní podklady uchazeče s informací, zda požadujete částečný nebo plný úvazek, s Vaší představou o platu a nejbližším možným termínem nástupu zašlete prosím na:

MD Medicus Gesellschaft für medizinische Serviceleistungen mbH, Frau Marion Volk, Industriestraße 2a, 67063 Ludwigshafen am Rhein, telefon +49 (0)621/5490-108, nebo jednoduše e-mailem: mv@md-medicus.net.

www.md-medicus.com