Jak se přihlásit

Kdo se může stát členem Mladých praktiků?

1) studenti medicíny oboru všeobecného lékařství, kteří mají zájem stát se praktickým lékařem
nebo
2) lékaři ve specializační přípravě, kteří mají zájem stát se praktickým lékařem (bez ohledu na to, v jakém jsou přihlášeni oboru)
nebo
3) lékaři do 5ti let po složení atestační zkoušky z všeobecného praktického lékařství

Podmínky členství v Mladých prakticích

1) Vyplnění registračních údajů na webových stránkách (registrace v pravém horním rohu webových stránek)
2) Zaplacení registračního poplatku ve výši 300 Kč
3) Souhlas se stanovami Mladých praktiků (ke stažení zde).

Kompletním přihlášením zároveň automaticky vzniká nárok přístupu na uzavřené stránky MP. Ten však vznikne až po zaplacení členského poplatku.

Postup pro přihlašování

Snažíme se zjednodušit a automatizovat přihlášení na stránky MP, v neposlední radě též šetřit síly lidí, kteří se věnují záležitostem Mladých praktiků. Proto bylo zrušeno zasílání papírových přihlášek. Nyní probíhá přihlašování pouze přes webové stránky.

Některá přihlášení nejsou úspěšná z důvodu nepozornosti přihlašovaných - není vyplněn VS (dostane při registrace přes webové stránky).

Přístup na stránky není možný, pokud se nepřihlásíte přes webové stránky.

Registrační poplatek je hrazen na daný kalendářní rok, přístup na webové stránky je do 31.3. následujícího roku. Pokud tedy např. zaplatíte poplatek v prosinci 2017, pak budete mít přístup na web do 31. 3. 2018, pokud zaplatíte 1. 1. 2018, pak bude přístup na web do 31. 3. 2019. Pro možnost účasti na valné hromadě je nutné zaplacení příspěvku v roce konání valné hromady.

Při přihlášení prosíme dodržujte následující postup:

1) Registrace přes webové stránky (nahoře vpravo)
2) Po obdžení potvrzující mailu zašlete platbu ve výši 300 Kč s přiděleným variabiliním symbolem a vaším jménem na zaslané číslo účtu (dostane v emailu hned po registraci) - poplatek nezasílat před obdržením variabilního symbolu
3) Po připsání částky na náš účet vám bude zaslán potvrzující mail přijetí platby, klikněte na odkaz pro aktivaci.

!!!Pozor - převod může trvat až 3 dny, vyčkejte, event. zkonrolujte na veřejně přístupném účtu MP zde, zda vaše platba již byla připsána na účet!!!

Problémy s registrací

Protože systém nově zavádíme, omlouváme se za případné problémy pri přihlašování. V případě potřeby nás kontakutje (naší tajemnici Míšu Šavelovou) na: mladi.praktici@centrum.cz

Zaplacení členského poplatku pro rok 2018

Pro platbu v roce 2018 bude zaslán variabilní symbol všem členům emailem.

Číslo účtu MP: 5 1 3 4 7 4 9 0 0 1 / 5 5 0 0

V případě problémů nás prosím kontaktujte na mailu: mladi.praktici@centrum.cz

Pro ty, kteří ještě váhají s přihlášením: Pokud se (ještě) nechcete příhlásit, můžete kontaktovat někoho z nás osobně a přímo. Kontakty na nás najdete v sekci lidé.