7. Praktická konference pro praktické lékaře

Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity v Brně
20. – 21. 5. 2023

7. Praktická konference pro praktické lékaře

Srdečně Vás zveme na každoroční konferenci pořádanou Mladými praktiky.

Těšíme se na vás 20. - 21. května 2023, letos poprvé v prostorách Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Místo konání
Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity
Lipová 41a
602 00 Brno
mapa

Spojení MHD
V místě konání konference probíhá oprava tramvajové tratě, příjezd je možný pouze trolejbusem (zastávka Lipová).

Parkování
Parkování v okolí fakulty není zpoplatněno. Omezené množství míst bude k dispozici na parkovišti za budovou fakulty (vjezd z ulice Vinařská pod budovou fakulty).

ZDE můžete vyplnit registraci. (K registraci je potřeba si na webu vytvořit účet.)
Vzdělávací akce je pořádaná dle Stavovského předpisu ČLK č. 16. Je hodnocena jedenácti kredity.

Praktická se konference nejmenuje náhodou - absolutní většinu programu strávíte formou workshopů, které se opakují tak, abyste mohli navštívit všechny, které Vás zaujaly. Všechna sdělení jsou námi vyzvaná (nezazní žádné sdělení sponzorované jakoukoliv firmou). Témata pečlivě vybíráme především podle vašich přání z minulých ročníků tak, aby byla ihned použitelná v praxi. Přednášející jsou obvykle mladiství vysoce odborní lékaři či jiní specialisté, kteří se nebojí podělit o praktické a aktuální informace ze všech zákoutí medicíny.
V předsálí naleznete širokou nabídku firem nabízejících software i hardware potřebný pro práci praktického lékaře (přístroje pro POCT metody, diagnostické přístroje vč. sonografických, terapeutické přístroje), laboratorní diagnostiku, pracovní nabídky, nakladatelství apod. Účast již tradičně není umožněna farmaceutickým firmám.

Program
Program konference naleznete zde.

Těšíme se, že se s vámi také setkáme na nejdůležitější součásti programu, tedy během společenských setkání:

  1. Neformální setkání s volební valnou hromadou v pátek 19. 5. v 19 hod, restaurace U Dřevěného orla (mapa)

  2. Hlavní společenský večer v sobotu 20. 5. v 19 hod - nutná registrace!

    Společenský večer se bude konat na Kapucínském náměstí v historickém centru města (mapa), v několika sousedících podnicích (Café Tungstram, Café Pilát, Klub pul.pit) i ve venkovním prostoru před nimi.
    Cena vstupenky: 400 Kč (obsahuje večeři formou rautu a vstup do klubu, kde bude hrát DJ; nápoje si účastníci hradí samostatně)
    V případě zájmu o účast na sobotním společenském večeru nám prosím dejte co nejdříve vědět (amca@amca.cz). Na místě bude k dispozici jen omezené množství vstupenek!

Děti
V místě konání konference bude k dispozici místnost s přebalovacím pultem a mikrovlnou troubou pro ohřátí dětských jídel a nápojů.

V případě jakýchkoli dotazů ke konferenci nás prosím kontaktujte.
Těšíme se na setkání v Brně!

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací